Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Aktualności Eave Producers Workshop - otwarte wykłady

Aktualności

Eave Producers Workshop - otwarte wykłady

W dniach 19-26 czerwca odbędą się w Łodzi warsztaty EAVE Producers Workshop. W załączniku znajdują się informacje o ekspertach EAVE, z którymi odbędą się konsultacje, warsztaty i wykłady (Załącznik „Eksperci”) 

 Otwarty cykl wykładów ‘EAVE@Poland’ odbędzie się w piątek 23 czerwca w godz. 10:30-20:15 w „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi, ul. Targowa 1/3 (szczegółowy harmonogram i biogramy prelegentów w załączniku „EAVE@Poland”). Inicjatywa dotyczyć będzie m.in. sztuki publicznego prezentowania projektu (pitching), pracy z konsultantem literackim, wyzwaniom stojącym przed międzynarodowymi koprodukcjami filmowymi oraz tymi związanymi z Jednolitym Rynkiem Cyfrowym. W załączniku „mapka” jak trafić do EC1 z zaznaczeniem wejścia.

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w dodatkowych, otwartych wykładach EAVE Producers Workshop dla polskich słuchaczy, które odbędą się w dn. 20-25.06.2017 w Hotelu Andels, ul. Ogrodowa 7 (szczegółowy harmonogram w załączniku „EAVE Open Lectures”). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze przybycie (nie ma konieczności rejestracji, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nie wpuszczania kolejnych osób, jeśli frekwencja przewyższy ilość dostępnych miejsc).

Zarówno indywidualne konsultacje, jak i wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

Warsztaty EAVE PRODUCERS WORKSHOP w Łodzi odbywają się dzięki dofinansowaniu PISF – Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Miasta Łodzi. Współorganizatorami wydarzenia są Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych oraz EC1 Łódź – Miasto Kultury/ Łódź Film Commission. Partnerami wydarzenia są: Festiwal Transatlantyk, Opus Film, Szkoła Filmowa w Łodzi, Animapol Film Production, Centrala, Lava Films, Likaon, WJTeam.  

 

Do pobrania:

Eksperci

EAVE Open Lectures

EAVE@Poland

Mapka

 

Projekt dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki FIlmowej i Miasto Łódź

 

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!