1Listę sygnatariuszy "Apelu reprezentantów środowisk kreatywnych do Prezesa Rady Ministrów" złożonego w Kancelarii Premiera 25 lutego 2013 r. o godzinie 14.10 publikujemy obok.

2Poniżej podpisy złożone w przez Internet.
Nazwiska w kolejności składania podpisów.

  1. Łukasz Kacprowicz, reżyser animacji
  2. Mateusz Kowalczyk, kierownik produkcji
  3. Marta Habior, producent
  4. Anna Kotlonek-Kowalik, redaktor/wydawca
  5. Małgorzata Szczepańska-Piszcz, dziennikarka
  6. Grzegorz Kasdepke, pisarz
  7. Katarzyna Bonda, pisarka
  8. Ewa Litwiniec, bibliotekarz
  9. Rafał Skalski, reżyser, dokumentalista
  10. Sabina Bicz, scenograf i kostiumolog teatralny, pisarz
  11. Paulina Wilk, pisarka, publicystka
  12. Krzysztof Sołek, producent filmowy
  13. Lidia Głażewska Dańko, grafik
  14. Łukasz Mach, muzyk
  15. Grażyna Bochenek, dziennikarka
  16. Grzegorz Raczek, grafik, dziennikarz, ojciec
  17. Włodzimierz Barchacz, dziennikarz, fotograf, pisarz
  18. Małgorzata Gutowska-Adamczyk, pisarka
  19. Maciej Adamczyk, komik
  20. Maciej Żemojcin, producent
  21. Magdalena Witkiewicz, pisarka
  22. Romuald Pawlak, pisarz
  23. Małgorzata Przedpełska-Bieniek, reżyser dźwięku
  24. Magda Zarzycka, PR, event manager
  25. Sławomira Florczak, realizator światła scenicznego
  26. Mikołaj Lewkowicz, muzyk, wiolonczelista, OCM, Ensemble XXI, Madeira, Portugalia
  27. Agata Michalak, dziennikarka, redaktorka
  28. Piotr Kasprzyk, poeta, muzyk
  29. Andrzej Michałowski, artysta fotografik
  30. Karolina Lebelt, fotograf, historyk sztuki
  31. Jerzy Pożarowski, aktor, działacz ZASP
  32. Maciej Przemysław Wróbel, grafik, muzyk, architekt
  33. Leszek Grzybko, muzyk
  34. Marta Lipecka, dziennikarz, specjalista PR
  35. Kaja Kaźmierczyk, wokalistka
  36. Mariusz Zielke, pisarz
  37. Marcin Kacprzyk, wydawca, dziennikarz
  38. Ewa Chotomska, dziennikarka
  39. Wanda Chotomska, pisarka
  40. Ewelina Stefańska, grafik, animator
  41. Andrzej Rumianowski, grafik, fotografik
  42. Tomasz Stokowski, fotograf, literat
  43. Piotr Śliwowski, reżyser, producent
  44. Jerzy Pal, aktor, menadżer kultury
  45. Sonia Zohar, pisarka
  46. Andrzej Marek Grabowski, dziennikarz, scenarzysta
  47. Paweł Sala, reżyser, dramatopisarz, scenarzysta
  48. Małgorzata Idaczek, urzędnik
  49. Sławomir Głazek, aktor
  50. Eliza Kasperska, agent
  51. Adam Bałdych, skrzypek, kompozytor
  52. Wawrzyniec Konarski, politolog
  53. Małgorzata Lipmann, aktorka
  54. Artur Gadowski, muzyk
  55. Dariusz Dusza, muzyk, autor tekstów
  56. Piotr Konca, muzyk, kompozytor
  57. Maria Czykwin, aktorka
  58. Maksymilian Skorwider, artysta plastyk
  59. Anna Klejzerowicz, pisarka
  60. Anna Miszalska-Gąsienica, malarka
  61. Piotr Szymanowicz, designer
  62. Marcin Błażewicz, kompozytor
  63. Katarzyna Wilk, koordynator Agencji Promocji Filmów / Krakowska Fundacja Filmowa
  64. Krzysztof Banaszyk, aktor
  65. Anna Gorońska, charakteryzator
  66. Stefan Rokita, scenarzysta
  67. Paweł Prokopczuk, aktor
  68. Janusz Łagodziński, aktor
  69. Andrzej Wąsik, sztuki wizualne, reżyser
  70. Piotr Olszówka, pisarz i ilustrator
  71. Ryszard Kozłowski, filozof, duchowny, Akademia Pomorska w Słupsku
  72. Julia Lewandowska, produkcja filmowa
  73. Patryk Kin, operator filmowy
  74. Jarosław Wasik, piosenkarz, autor
  75. Janusz Onufrowicz, aktor, tekściarz, scenarzysta
  76. Paweł Kos-Nowicki, dyrygent
  77. Alina Więckiewicz, aktorka
  78. Dotty Kultys, studentka reżyserii, aktorka, tłumaczka
  79. Anna Jurecka, fotografik, pisarz
  80. Mirosław Sikora, tłumacz
  81. Paweł Kostrzewa, dziennikarz, autor
  82. Adam Jaworski, producent muzyczny, wydawca
  83. Maciej Kaźmierczak, pisarz, ilustrator
  84. Jolanta Kwiatkowska, pisarka
  85. Kinga Ochendowska, dziennikarka, pisarka
  86. Marek Grzywacz, pisarz, publicysta
  87. Robert Cichy, gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent
  88. Iwona Kisiel, kompozytorka
  89. Pawel Sydor, kompozytor, dyrygent, pianista
  90. Gabriela Smoleń, uczennica
  91. Jarosław Zawadzki, muzyk, kompozytor
  92. Marcin Podlewski, redaktor
  93. Monika Dąbrowska-Kuchna, dziennikarka
  94. Maria Chilarecka, reżyser dźwięku
  95. Anna Strzępek, projektant mody
  96. Ewa Andrzejewska, autorka tekstów
  97. Krzysztof Tusiewicz, autor zdjęć filmowych, członek Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych PSC
  98. Władysława Urban, nauczyciel
  99. Piotr Wiernicki, "copyfighter"
  100. Maciej Negrey, kompozytor, muzykolog
  101. Maciej Zakliczyński, tancerz, choreograf, teatrolog
  102. Małgorzata Roszkowska-Kazała, filmowiec
  103. Elżbieta Sijka, nauczyciel
  104. Paweł Pełczyński, muzyk
  105. Marek Kultys, projektant komunikacji wizualnej
  106. Anna Zagórska, fotograf
  107. Natalia Leszczyńska, aktorka
  108. Zofia Mytnik, emeryt
  109. Tomasz Mandes, aktor, reżyser
  110. Zbigniew Krzywański, kompozytor, muzyk, twórca teatralny
  111. Anna Koprowska-Głowacka, nauczycielka, pisarka
  112. Anna Rybkowska, pisarka
  113. Paweł Walczak, manager
  114. Adam Siałkowski, wolny
  115. Janusz Ratajczak, śpiewak operowy, nauczyciel akademicki
  116. Zofia Rusiecka, tłumacz
  117. Waldek Knade, muzyk
  118. Michał Dybowski, artysta
  119. Andrzej Pieszak, producent muzyczny
  120. Małgorzata Ciepłuch, pianistka, kompozytorka
  121. Piotr Michalik, pisarz, publicysta, filozof
  122. Zbigniew Kotyłło, artysta plastyk
  123. Mirosław Krasuski, taksówkarz
  124. Łukasz Ostrowski, muzyk
  125. Jakub Chmielarski, muzyk, kompozytor
  126. Ewa Rutkowska, piosenkarka, animator
  127. Krzysztof Jaroszyński, literat, reżyser, producent
  128. Leszek Biolik, muzyk, kompozytor, producent muzyczny
  129. Aleksandra Kozakiewicz, uczennica
  130. Maria Badowska, przewodnik muzealny
  131. Zbigniew Siwek, fotoreporter
  132. Nikola Kołodziejczyk, kompozytor, pianista
  133. Andrzej Gwóźdź, pracownik naukowy
  134. Anna Woźniakowska, publicysta muzyczny
  135. Andrzej Ernest, muzyk- emeryt
  136. Marcin Kijo, reżyser dźwięku
  137. Paweł Bochenek, informatyk
  138. Mateusz Woś, student, muzyk
  139. Krzysztof Dudzinski, tłumacz, muzyk (amator)
  140. Katarzyna Pefew, psycholog i dziennikarz
  141. Piotr Połoczański, fotograf
  142. Jacek Prondzyński, fotograf
  143. Michal Nosowicz, producent muzyczny, kompozytor, DJ
  144. Aniela Agata, poetka
  145. Elżbieta Bisch, d. dziennikarz, obecnie instruktor domu kultury
  146. Natalia Łozowska, filmowiec
  147. Damian Węglarski, DJ, producent muzyczny
  148. Dorota Nosowicz, grafik
  149. Wojtek Szabelski, dziennikarz, artysta fotografik ZPAF
  150. Wlodzimierz Nahorny, muzyk jazzowy, prof. Akademii Muzycznej w Gdańsku
  151. Sylwia Szczepanek, wykładowca, lektor, tłumaczka
  152. Julia Wizowska, dziennikarz, fotograf
  153. Jacek Skowroński, pisarz
  154. Marek Lapis, fotoreporter
  155. Mateusz Orliński, wydawca, producent muzyczny
  156. Ilona Olesińska, analityk prasowy
  157. Maciej Braciszewski, muzyk, kompozytor muzyki elektronicznej
  158. Bartosz Jankowski, fotoreporter
  159. Joanna Grotkowska, dziennikarka, Program 2 PR
  160. Jakub Markiewicz, operator filmowy, montażysta
  161. Bartosz Paczkowski, fotoreporter
  162. Karolina Kopacz, student
  163. Krystyna Gierłowska, aktorka-producent spektakli teatralnych
  164. Bogusława Plisz-Góral, kulturoznawca, tłumacz dramatu
  165. Marek Frąckowiak, aktor
  166. Wojciech Krzywkowski, twórca fotografii adekwatnej
  167. Katarzyna Sas, wokalistka, animatorka
  168. Arkadiusz Siedlecki, pisarz, publicysta
  169. Marek Frąckowiak, aktor
  170. Jakub Wittchen, fotograf
  171. Anna Zgierun-Łacina, pisarka
  172. Paulina Góral, student AT
  173. Ewa Faligowska, kulturoznawca, fotograf
  174. Grażyna Orlińska, poetka
  175. Paweł Sas, muzyk, kompozytor
  176. Grzegorz Marchowski, pieśniarz, kompozytor
  177. Marta Archita, kulturoznawca, nauczycielka
  178. Ewa Wójtowicz, teoretyk muzyki
  179. Dariusz Makulski, muzyk, autor przekładów dialogów filmowych, ZAIKS
  180. Łucja Demby, filmoznawca, Uniwersytet Jagielloński, Instytut Sztuk Audiowizualnych
  181. Mateusz Jarmulski, reżyser animacji
  182. Elwira Izdebska, polonistka
  183. Piotr Iwicki, artysta
  184. Teresa Malecka, teoretyk muzyki
  185. Adam Kuchta, redaktor
  186. Katarzyna Łaska, muzyk
  187. Jakub Walczak, fotoreporter
  188. Konrad Demkowicz, projektant graficzny
  189. Tadeusz Rusinek, operator filmowy
  190. Piotr Grzechnik, twórca, producent, DJ
  191. Mira Opalińska, muzyk
  192. Katarzyna Taborowska, muzyk, kompozytor
  193. Piotr Sarnecki, kompozytor, kontrabasista
  194. Beata Bolesławska-Lewandowska, muzykolog
  195. Sławomir Łoboda, nauczyciel, muzyk
  196. Paweł Borkowski, artysta
  197. Kazimierz J. Latuch, demograf
  198. Filip Klimaszewski, fotograf
  199. Krzysztof Jastrząb, operator dźwięku, doktor sztuki muzycznej, wykładowca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie
  200. Marcin Dławichowski, fotoreporter
  201. Przemysław Zych, kompozytor, dyrygent, pedagog
  202. Sławomir Holland, aktor
  203. Jarek Kowalski, fotograf
  204. Zbigniew Jakubek, muzyk
  205. Paweł Mierzejewski, fotograf
  206. Michał Grymuza, muzyk
  207. Eugeniusz Helbert, fotografik - członek Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej
  208. Iwona Górka, lekarz
  209. Jacek Piotr Bławut, reżyser, scenarzysta
  210. Adrian Wykrota, fotograf/fotoreporter
  211. Zuzanna Grüner, kulturoznawca
  212. Beata Olga Kowalska, aktorka
  213. Marcin Widz, muzyk
  214. Maria Szraiber, profesor UMFC
  215. Zbigniew Heflich, muzyk
  216. Michał Maliszewski, muzyk, kompozytor, autor tekstów
  217. Marek Ławrynowicz, pisarz
  218. Jerzy Granowski, dziennikarz, poeta, grafik
  219. Paulina Wycichowska, choreograf
  220. Marek Kreutz, scenarzysta
  221. Marta Klubowicz, aktorka
  222. Joanna Orleańska, aktorka, producentka
  223. Krzysztof Baculewski, kompozytor
  224. Teresa Stępień-Nowicka, aktorka
  225. Janusz Grzywacz, muzyk, kompozytor
  226. Ewa Popiołek, scenarzysta
  227. Marta Król-Gajko, aktorka
  228. Iwona Peryt-Gierasimczuk, dr historii sztuki, nauczyciel akademicki
  229. Grzegorz Kuczyński, reżyser, producent tv
  230. Maja Barełkowska, aktorka
  231. Małgorzata Kowalewska, artysta plastyk, malarz, grafik
  232. Monika Lewandowska, studentka filmoznawstwa, producent, PR-owiec, promotor
  233. Zbigniew Natorski, dokumentalista, fotografik
  234. Joanna Sikorzanka, dziennikarka radiowa
  235. Katarzyna Anna Małachowska, aktorka, choreograf
  236. J.J. Dybowski, żebrak na emigracji
  237. Krzysztof Małachowski, scenograf
  238. Kamil Kuliński, kucharz, muzyk
  239. Patryk Radomski, uczeń, fotograf
  240. Michał Dwornik, efekty specjalne VFX, muzyk
  241. Michał Górnik, producent muzyczny
  242. Krzysztof Jaślar, reżyser, autor
  243. Tomasz Mędrzecki, reżyser światła
  244. Sebastian Samsonowicz, wokalista
  245. Elżbieta Kulińska, ochrona osób i mienia/obsługa muzeum
  246. Stefan Szulc, aktor, nauczyciel akademicki
  247. Stanisław Krzemiński, producent, reżyser, członek SFP
  248. Marta Lower, redaktor naczelna czasopisma
  249. Piotr Paleczny, pianista, profesor Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie
  250. Tomasz Szachowski, dziennikarz
  251. Katarzyna Jarnuszkiewicz, scenograf
  252. Marek Łochwicki, producent filmowy
  253. Jaroslaw Kapuscinski, kompozytor, profesor Uniwersytetu Stanforda
  254. Anna Zawadzka-Gołosz, kompozytor, pedagog
  255. Piotr Remiszewski, muzyk
  256. Michał Lubay Lubiszewski, operator filmowy, producent, tłumacz
  257. Amadeusz Majerczyk, muzyk
  258. Grzegorz Kieniksman, fotograf, producent
  259. Piotr Skotnicki, kompozytor, dramatopisarz, scenarzysta, producent muzyczny
  260. Mieczysław Moczar, artysta performatywny, scenograf
  261. Teodor Ryszkus, fotoreporter prasowy
  262. Katarzyna Campbell, pisarka
  263. Jacek Gąsiorowski, reżyser
  264. Andrzej E. Falber, reżyser filmowy
  265. Zbigniew Wilkoński, reżyser
  266. Witold Górka, animator kultury, scenarzysta
  267. Andrzej Mitura, fotoreporter
  268. Maciej Sobczyk, scenarzysta
  269. Konrad Pilchowski, konsultant IT, DJ
  270. Olga Hans, kompozytor, nauczyciel akademicki
  271. Łukasz Antczak, fotograf
  272. Wojciech Karolak, muzyk, kompozytor
  273. Paweł Mikosz, muzyk
  274. Witold Wieliński, aktor
  275. Jacek Wiecki, dyrektor zarządzający, współwłaściciel sieci wypożyczalni filmów
  276. Alicja Grawon, kierownik produkcji, doktorantka SWPS
  277. Piotr Remiszewski, muzyk, producent, wydawca
  278. Robert Jaskot, grafik
  279. Dorota Roqueplo, kostiumograf
  280. Anna Pruska, bibliotekarz
  281. Jerzy Gumowski, fotograf, fotoreporter
  282. Stanisław Janicki, reżyser, dziennikarz, historyk filmu
  283. Krzysztof "Yapa" Janczak, aktor, reżyser
  284. Grzegorz Królikiewicz, reżyser
  285. Maria Kotarska, kostiumolog
  286. Małgorzata Kursa, pisarka
  287. Danuta Dowjat, tłumaczka, pisarka
  288. Alina Mleczko, artysta- muzyk
  289. Artur Kuczma, DJ, animator kultury
  290. Grażyna Korzeniowska, dziennikarz
  291. Aneta Hickinbotham, kierownik produkcji
  292. Marcin Kamiński, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego "Teraz Słupsk"
  293. Piotr Poźniak, muzykolog
  294. Dariusz Bafeltowski, muzyk
  295. Wojciech Kawecki, satyryk, literat, filozof, matematyk
  296. Grzegorz Bogdał, scenarzysta
  297. Rafał Samusik, reżyser, scenarzysta
  298. Stanisław Kuźnik, reżyser, scenarzysta
  299. Artur Twarowski, muzyk sesyjny
  300. Marek Frąckowiak, aktor, prezes Fundacji Przyjaciół Sztuk Aurea Porta
  301. Mikołaj Rek, architekt
  302. Jakub Nowak, muzyk, wydawca, przedsiębiorca
  303. Grzegorz Kuligowski, muzyk
  304. Marta Komorowska, asystent reżysera
  305. Jakub Lipiński, muzyk
  306. Piotr Adamczyk, muzyk
  307. Leszek Orlewicz, kompozytor, operator filmowy
  308. Natalia Kukulska, muzyk, autor
  309. Michał Dąbrówka, muzyk, kompozytor
  310. Hanna Stach, wokalistka, muzyk
  311. Roman Maciejewski-Varga, poeta, publicysta
  312. Michał Łyczek, muzyk
  313. Paweł Stachowiak, muzyk
  314. Michał Sołtan, muzyk
  315. Wojciech Pilichowski, muzyk
  316. Katarzyna Stanek, muzyk
  317. Krzysztof Kurzepa, muzyk, wykładowca w CHSR
  318. Michał Cyruchin, architekt, grafik
  319. Maciej Kończak, specjalista ds. marketingu
  320. Marian Wilk, muzyk, gitarzysta amator
  321. Wiktor Tatarek, muzyk
  322. Grzegorz Garbowski, muzyk, fotograf
  323. Mikołaj Wesołowski, dziennikarz
  324. Mateusz Emerle, wolny
  325. Jan Lewtak, muzyk
  326. Wojciech Miecznikowski, muzyk
  327. Andrzej Stempowski, kierownik produkcji filmu
  328. Magdalena Matkowska-Jerzyk, tłumacz
  329. Anna Wróbel, muzyk
  330. Maciej Strzelczyk, muzyk jazzowy
  331. Ewa Zuchowicz, kompozytorka, nauczyciel akademicki
  332. Redbad Klijnstra, aktor, reżyser
  333. Jacek Wochowski, architekt
  334. Jacek Bała, aktor, reżyser teatralny
  335. Łukasz Dudewicz, muzyk
  336. Blanka Cieślak, reżyser dźwięku
  337. Marek Słomski, wydawca prasy lokalnej, poeta
  338. Ewa Babiarska, kulturoznawca
  339. Dariusz Kaliszuk, nauczyciel akademicki, muzyk
  340. Radek Jędrzejczak, reżyser
  341. Tomasz Koperwas, wolny
  342. Basia Czaja, malarka
  343. Aleksander Fudali, muzyk
  344. Tomasz Gołąb, muzyk
  345. Piotr Walicki, muzyk
  346. Jarek Kucharczyk, muzyk
  347. Krystyna Wołowska, artysta plastyk, nauczyciel
  348. Krzysztof Fetraś, muzyk jazzowy
  349. Zbigniew Namysłowski, muzyk, kompozytor
  350. Agata Brzóska, teatrolog
  351. Sławek Majewski, przedsiębiorca
  352. Robert Ninkiewicz, aktor
  353. Tomasz Mądzielewski, muzyk
  354. Agnieszka Sadurska, scenarzystka, reżyser, blogerka
  355. Małgorzata Kalicińska, pisarka
  356. Leszek Lorent, perkusista
  357. Bartłomiej Witek, wibrafonista
  358. Marek Dąbrowski, montażysta filmowy, spec. ds. filmowych efektów specjalnych, członek PSM
  359. Tomasz Tomaszewski, fotograf
  360. Wiesław Hołdys, reżyser
  361. Witold Jurewicz, uczeń liceum
  362. Adam Ślesicki, producent filmowy, Wajda Studio / Szkoła Wajdy
  363. Artur Dominik, muzyk
  364. Katarzyna Łęcka, teatrolog
  365. Katarzyna Świderska, studentka zarządzania
  366. Estera Sytniewska
  367. Justyna Kowalska, reżyser, dramaturg, scenarzysta
  368. Magdalena Kawka, pisarka
  369. Krzysztof Gajda, nauczyciel akademicki, pisarz
  370. Jacek Dziubiński, artysta, tłumacz
  371. Beata Kawka, aktorka, producent
  372. Maria Christowa-Dobrowolska, nauczyciel akademicki - Akademia Morska w Szczecinie, nawigator, muzyk instrumentalista
  373. Darek Malejonek, muzyk, kompozytor
  374. Jerzy Czarniecki, muzyk, kompozytor
  375. Rafał Marszałek, krytyk i historyk filmu
  376. Andrzej Dziurawiec, pisarz, scenarzysta
  377. Michał Wituszyński, muzyk
  378. Paweł Krzysztof Kamela, realizator dźwięku
  379. Paweł Kleszcz, aktor
  380. Zbigniew Bagiński, kompozytor, profesor UMFC
  381. Maria Marszałek, producentka filmowa
  382. Katarzyna Skarżanka, aktorka
  383. Jacek Zembrzuski, reżyser
  384. Michał Jagiełło, operator, reżyser
  385. Beata Banasiewicz, dziennikarz, autor, staff officer
  386. Michał Tyde, muzyk
  387. Katarzyna Trzcińska, aktorka
  388. Wojciech Wytrążek, nauczyciel akademicki, dziennikarz muzyczny
  389. Tadeusz Sobolewski, dziennikarz
  390. Wojciech Płonka, realizator dźwięku, fotograf amator
  391. Krystyna Tkacz, aktorka
  392. Zofia Sarnecka, filolog klasyczny
  393. Czesław Sarnecki, emeryt
  394. Wanda Franek, muzyk
  395. prof. zw. Jadwiga Rappe, śpiewaczka, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego
  396. Mieczysław Kozioł, realizator światła
  397. Krzysztof Kris Różański, grafik, scenograf, projektant postaci i dekoracji, autor komiksów, scenarzysta komiksowy i filmowy
  398. Maria Sochaniewicz, artysta malarz
  399. Marcin Steczkowski, muzyk instrumentalista, twórca dźwięków
  400. Leszek Cichoński, muzyk, kompozytor
  401. Łukasz Krzywicki, muzyk, gitarzysta, kompozytor, informatyk
  402. Marcin Biodrowski, fotograf
  403. Maciej Zienkiewicz, fotograf
  404. Eryk Kulm, muzyk jazzowy
  405. Grażyna Słomka, filmoznawca
  406. Artur Stefanowicz, śpiewak operowy, doktor, adiunkt na UMIFC w Warszawie
  407. Marcin Urban, muzyk
  408. Jacek Kurowski, meloman
  409. Krzysztof Błaś, muzyk, kompozytor, dziennikarz muzyczny
  410. Paweł Rychlik, prezes SHDK, twórca Festiwalu Muzyki i Życia Bluesobranie Krwiodawców oraz szereg innych wartości spełniających wysoki aspekt społeczny
  411. Andrzej Werner, historyk literatury i filmu, profesor
  412. Tomasz Kasprzyk, muzyk, dziennikarz muzyczny
  413. Piotr Michnikowski, artysta rzeźbiarz
  414. Andrzej Wilczyński, muzyk
  415. Marta Gardolińska, student
  416. Elżbieta Masek
  417. Agnieszka Trawniczek, producent programów rozrywkowych, muzyk
  418. Jerzy Linder, grafik, fotograf
  419. Lena Romul, kompozytorka, saksofonistka, wokalistka
  420. Zbigniew Konopka, aktor
  421. Krzysztof Inglik, muzyk, redaktor naczelny magazynu "Gitarzysta"
  422. Elżbieta Winczewska-Borzęcka, kreacja i upowszechnianie kultury
  423. Filip Trziszka, producent stereo 3D, stereografer
  424. Sławek Wierzcholski, muzyk, kompozytor
  425. Mateusz Szarek, muzyk
  426. Maria Pokrzywińska, kompozytorka, teoretyk muzyki
  427. Dominik Stypa, muzyk, kompozytor, organizator koncertów
  428. Ireneusz Pilarczyk, manager
  429. Stanisław Nolywajka, operator filmowy
  430. Anna Groszyk, student
  431. Norbert Pawlak, muzyk
  432. Magdalena Dehr, aktorka
  433. Krzysztof Jacek Szklarski, przedsiębiorca, dziennikarz
  434. Mirosław Pokrzywiński, klarnecista FN, profesor sztuk muzycznych
  435. Piotr Bzyk Sokołowski, muzyk
  436. Ania Brachaczek, muzyk, kompozytor, autorka tekstów
  437. Piotr Marcin Bogucki, magazynier
  438. Grzegorz Kabasa, gitarzysta, dziennikarz muzyczny TVP
  439. Marcin Ostrowski, architekt
  440. Maciej Kowalewski, reżyser, dramatopisarz, scenarzysta, aktor
  441. Andrzej Kalinin, pisarz, członek PEN Clubu
  442. Kamila Pawlik, muzyk
  443. Bartosz Jabłonowski, muzyk, realizator dźwięku
  444. Janusz Mus, muzyk
  445. Piotr Bakal, autor, kompozytor, piosenkarz, prezes Stowarzyszenia Literacko Muzycznego "Ballada"
  446. Dariusz Banek, pisarz
  447. Krzysztof Czarnecki, technik budowlany
  448. Adam Szaruga, muzyk
  449. Grzegorz Lipka, scenarzysta
  450. Krzysztof Zawadzki, muzyk, kompozytor, producent
  451. Paweł Grzywacz, muzyk
  452. Magdalena Siedlak, artyzm w duszy
  453. Leonardo Rybicki, solista baletu na dziadowskiej emeryturze
  454. Weronika Kokoryn, artysta plastyk, performer
  455. Piotr Bryl, bezrobotny
  456. Michał Czernecki, aktor
  457. Nina Nowak, kreator mody, stylista, twórca wizerunku...
  458. Stanisław Zawiśliński, dziennikarz, dokumentalista, wydawca
  459. Krzysztof Wałecki, muzyk
  460. Adam Fulara, muzyk
  461. Malgorzata Radwanska, koronczarka
  462. Jacek Poplawski, artysta murarz
  463. Jolanta Mórawska, pianistka, kompozytor
  464. Izabela Landowska, dziennikarz
  465. Wiesław Janasz, artysta rzeźbiarz, reżyser filmów
  466. Jacek Ejsymond, przedsiębiorca
  467. Zofia Bizacka, muzyk
  468. Piotr Kusiewicz, śpiewak, profesor Akademii Muzycznych w Gdańsku i Krakowie
  469. Dominika von Petersdorff-Campen, germanistka, producentka tv
  470. Grzegorz Warszawski, scenarzysta, copywriter, reżyser
  471. Adam Stańczak, przedsiębiorca
  472. Aleksander Dębicz, pianista
  473. Witold Szczekowski, fotoreporter
  474. Bartek Pyczek, inżynier dźwięku, technik backline
  475. Lech Pukos, inżynier dźwięku, producent muzyczny
  476. Adam Liszka, grafik, fotograf
  477. Victor Czura, plastyk, dziennikarz, producent muzyczny
  478. Agata Pruchniewska, aktorka
  479. Adam Nurkiewicz, fotograf
  480. Natalia Romaniecka, bankier
  481. Paweł Serafiński, muzyk, kompozytor, PWSFTviT
  482. Martyna Kowalewska, studentka pedagogiki, instruktor tańca
  483. Jacek Tylicki, historyk sztuki
  484. Sebastian Piórecki, animator kultury
  485. Arkadiusz Grądzielewski, własna działalność gospodarcza
  486. Piotr Kowal, bezrobotny
  487. Elżbieta Adamiak-Poniedzielska, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów
  488. Bogumił Kloc, muzyk, fotograf, grafik
  489. Filip Centkowski, montażysta, autor tekstów, muzyk
  490. Marcin Erol, montażysta filmowy, muzyk, autor tekstów, plastyk
  491. Maria Czubaszek-Karolak, dziennikarz
  492. Adam Ratkiewicz, marynarz
  493. Paweł Kamiński, architekt wnętrz, scenograf
  494. Małgorzata Raszek-Zaliwska, II reżyser
  495. Zenon Elert, muzyk
  496. Jan Yaniu Górski, muzyk
  497. Justyna Józefowicz, tancerz, choreograf
  498. Mariusz Wirga, lekarz
  499. Robert Wieczorek, refleksoterapeuta
  500. Roman Piętakiewicz, aktor, menadżer artystów, wykładowca PWST
  501. Zbyszek Bieniak, muzyk
  502. Włodzimierz Matuszak, aktor
  503. Iwona Leończuk, dziennikarz
  504. Marta Zygadło, aktorka, II reżyser, ZZAP
  505. Katarzyna Inglik, nauczycielka
  506. Krzysztof Puma Piasecki, muzyk, kompozytor
  507. Violetta Jeżewska-Turewicz, kostiumograf
  508. Jacek Turewicz, scenograf
  509. Beata Bednarz, muzyk, wokalistka
  510. Dariusz Świtalski, muzyk
  511. Iwona Dziekońska, nauczyciel
  512. Rafał Błażejewski, muzyk, kompozytor
  513. Bartek Woźniak, muzyk, kompozytor
  514. Małgorzata Kozera-Topińska, reżyser
  515. Krzysztof Zanussi, reżyser, wykładowca akademicki, dyrektor Studia Filmowego TOR
  516. Pawel Galia, aktor, reżyser dubbingu
  517. Ewa Serwa, aktorka
  518. Janusz Strobel, muzyk, kompozytor
  519. Urszula Dudziak, wokalistka, kompozytorka
  520. Jadwiga Łubińska, dziennikarka, plastyczka
  521. Waldemar Tkaczyk, muzyk
  522. Jacek Fuksiewicz, krytyk filmowy
  523. Alina Terechowicz, producent filmowy
  524. Dorota Zaziąbło, muzyk, aranżer, kompozytor
  525. Mikołaj Pałosz, muzyk, kompozytor
  526. prof. zw. Maria Szyszkowska, filozof, senator RP
  527. Włodzimierz Terechowicz, grafik, malarz
  528. Jan Stępień, pisarz, rzeżbiarz, rysownik
  529. Malwina Górska, fotograf
  530. Edyta Matzner-Bogdańska, pedagog kulturalno-oświatowy
  531. Tomasz Rząd, muzyk
  532. Sebastian Kucharski, muzyk
  533. Paweł Grzegorczyk, muzyk
  534. Benedykt Otręba, muzyk
  535. Piotr Woźniak, emeryt
  536. Paweł Siejko, przedsiębiorca
  537. Dariusz Samoraj, muzyk
  538. Damian Pytlik, student, muzyk
  539. Andrzej Hulimka, fotoreporter
  540. Krzysztof Choiński, pisarz
  541. Tomasz Redłowski, ekonomista
  542. Bartosz Wielgosz, muzyk, kompozytor
  543. Ilias Wrazas, nauczyciel akademicki, piosenkarz
  544. Józef Woźniak, inżynier
  545. Katarzyna Piasecka, kreatywna
  546. Małgorzata Kościcka, nauczyciel j. francuskiego
  547. Bartłomiej Kasprzykowski, aktor
  548. Tamara Arciuch, aktorka
  549. Jan Praszczałek, polonista, religioznawca, dziennikarz, członek SDP
  550. Tomasz Kowalczyk, poeta
  551. Ryszard "Sidor" Sidorkiewicz, pisarz
  552. Wojciech Gogolewski, muzyk
  553. Adrian Czechowski, fotograf/ojciec albo odwrotnie
  554. Wincenty Krawczyk, muzyk
  555. Marta Antczak, manager kultury / Fundacja Legalna Kultura
  556. Ludmiła Sobolewska, nauczyciel
  557. Piotr Płecha, muzyk
  558. Antonina Rogala, dziennikarz
  559. Przemysław Michalak, kompozytor, muzyk
  560. Małgorzata Michniak, tancerka baletu
  561. Krystyna Michałowska, artysta plastyk
  562. Marcin Nowakowski, muzyk, kompozytor
  563. Dżamila Ankiewicz, scenarzystka, reżyser
  564. Jolanta madej, artysta plastyk
  565. Ewa Stadtmuller, autorka książek dla dzieci, dziennikarka
  566. Agata Krutul, artysta plastyk
  567. Natalia Głowacka, plastyk
  568. Wiesław Różycki, muzyk
  569. Joanna Pawlak, muzyk
  570. Ewa Jakubowska, muzykolog, wiceprezes Stowarzszenia Pedagogów i Miłośników Rytmiki
  571. Alicja Ungeheuer-Gołąb, literaturoznawca, poetka
  572. Anna Lubner-Piskorska, logopeda, autor i ilustrator w Wydawnictwie Harmonia
  573. Łukasz Pyrka, tekściarz i rysownik
  574. Rafał Kasprzak, poeta
  575. Rita Verniers, animator
  576. Mateusz Hajdziony, web designer
  577. Joanna Babiarz, poetka
  578. Dorota Lorenowicz, nauczycielka, poetka, pisarka
  579. Alicja Matracka-Kościelna, muzykolog, dyrektor Muzeum Iwaszkiewiczów w Stawisku
  580. Monika Krupa, kierownik produkcji
  581. Henryka Woloszyk, ekonomista
  582. Włodzimierz Albin, wydawca i prezes Polskiej Izby Książki
  583. Katarzyna Terechowicz, scenarzystka
  584. Beata Bolesławska-Lewandowska, muzykolog
  585. Jacek Korohoda, gitarzysta i kompozytor
  586. Donat Brykczyński, fotoreporter, prezes Klubu Fotografii Prasowej SDP
  587. Wojciech Gadomski, fotograf
  588. Czarek Sokolowski, fotoreporter
  589. Joanna Małgorzata Czyrka, informatyk
  590. Maksymilian Rigamonti, fotograf, fotoreporter
  591. Tomasz Kupiec, muzyk
  592. Michał Heller, muzyk
  593. Maciej Główka, fotoreporter
  594. Julian Sojka, autor zdjęć filmowych/student, fotograf
  595. Hanna Araminowicz, stomatolog
  596. Adam Tkaczyk, muzyk
  597. Łukasz Szeląg, fotoreporter
  598. Władysław Słowiński, kompozytor
  599. Bartek Sadowski, fotograf
  600. Maciej Werk, producent muzyczny
  601. Barbara Gruberne-Bernacka, muzyk, prof. sztuk muzycznych
  602. Marek Szajda, muzyk, kompozytor
  603. Magdalena Muszalska, psycholog
  604. Wojciech Surdziel, fotograf
  605. Tomasz Jaśkiewicz, muzyk
  606. Włodzimierz Adam Puzio, fotograf
  607. Joanna Pilich, pracownik szeregowy
  608. Aldona Gąssowska, nauczyciel muzyki
  609. Izabela Skaruz, koordynator projektów
  610. Joanna Kozłowska-Szczepaniak, śpiewaczka, dr Akademii Muzycznej w Poznaniu
  611. Izabela Skaruz, aktorka
  612. Izabela Kobylańska, architekt wnętrz
  613. Ewa Berus, wydawca
  614. Jerzy Dudek, fotograf
  615. Justyna Dudek, fotograf
  616. Anna Szemberg, wydawca
  617. Andrzej Niewiarowski, wydawca
  618. Janusz Yanina Iwański, muzyk, kompozytor, autor
  619. Piotr Dobrołęcki, dziennikarz, wydawca
  620. Maciej Balcar, muzyk, aktor, architekt
  621. Marek Dmytrow, artysta muzyk
  622. Jan Filipowski, fotoreporter
  623. Maria Ernst, Account Executive / pedagog specjalny
  624. Sławomir Chojecki, ekonomista, muzyk, kompozytor
  625. Jarek Kościelnicki, grafik, wokalista
  626. Dominik Werner, fotoreporter
  627. Michał Puchalski, fotograf, operator
  628. Ewa Latkowska-Żychska, profesor - sztuki plastyczne
  629. Maciej Dancewicz, aktor, reżyser, scenarzysta
  630. Piotr Sagnowski, wydawca
  631. Joanna Pielat-Rusinkiewicz, scenograf
  632. Grażyna Rigall, artysta plastyk
  633. Beata Horyńska, grafik
  634. Zdzisław Puchała, fotografik
  635. Maciej Maleńczuk, muzyk
  636. Marlena Rutkowska, muzyk
  637. Piotr Marciszuk, prezes Federacji Wydawców Europejskich
  638. Elżbieta Czerwińska, wydawca, Wydawnictwo Sic!
  639. Julia Wrońska, animator kultury
  640. Wojciech Łuszczyk, student
  641. Karol Serewis, fotoreporter
  642. Marta Bratkowska, dziennikarka, scenarzystka
  643. Dariusz Paprocki, copywriter, dialogista dubbingu
  644. Adrian Cognac, VJ
  645. Tomasz Adamowicz, fotoreporter
  646. Sebastian Płóciennik, artysta grafik
  647. Alina Gajdamowicz, fotograf
  648. Jan Mysior, architekt aplikacji w firmie produkującej gry edukacyjne dla dzieci
  649. Mariusz Soroka, fotoreporter
  650. Łukasz Juszczak, fotograf, fotoreporter
  651. Mariusz Mielczarek, muzyk, kompozytor
  652. Mariusz Mario Zdanowski, videographer, realizacja telewizyjna i reklamowa
  653. Joanna Rożańska, konsumentka sztuki
  654. Agnieszka Łomnicka-Falińska, animator
  655. Andrzej Zdyra, konserwator dzieł sztuki
  656. Ewa Pajestka-Kojder, wydawca
  657. Katarzyna Byks, projektant ogrodów
  658. Stefan Sterczewski, mgr inż. architekt
  659. Tomasz Kordeusz, autor tekstów
  660. Ewa Chmielewska, emeryt
  661. Krzysztof Penderecki, kompozytor, dyrygent
  662. Grzegorz Świtalski, manager kultury, artysta, promotor
  663. Mikołaj Ganabisiński, realizator dźwięku, prezes zarządu Radomskiej Szkoły Rocka
  664. Paweł Bednarz, doradca klienta
  665. Jerzy Mamcarz, bard, prezes Stowarzyszenia Warszawska Scena Bardów, członek ZASP, ZAKR
  666. Dawid Dyból, fotoreporter
  667. Agata Skaruz, filolog, koordynator projektów
  668. Piotr Matey, fotograf
  669. Jacek Łagowski, fotograf
  670. Malgorzata Zajaczkowska, aktorka
  671. Barbara Hanuszkiewicz, nauczyciel akademicki , profesor ASP
  672. Piotr Rychlec, muzyk, realizator dźwięku
  673. Rafał Szumny, realizator dźwięku, muzyk
  674. Marcin Bachorski, muzyk
  675. Michał Sosna, muzyk
  676. Artur Michalski, muzyk, kompozytor
  677. Joanna Ewa Zawłocka, pieśniarka
  678. Maciej Dziedzic, perkusista
  679. Tomasz Zagórski, student
  680. Jarosław "Horacy" Chrząstek, muzyk
  681. Karol Dobrowolski, skrzypek jazzowy, kompozytor
  682. Michał Kaczor, bezrobotny muzykant
  683. Paulina Łaba, wokalistka, aktorka
  684. Janusz Borzucki, muzyk
  685. Jacek Jodłowski, filozof
  686. Ksawery Pflischke, obecnie bezdomny
  687. Piotr Miazga, fotograf
  688. Piotr Spek, inżynier, fotograf
  689. Piotr Dyba, fotoreporter
  690. Piotr Kucza, fotoreporter
  691. Piotr Krysiak, fotograf
  692. Rafał Oleksiewicz, fotoreporter
  693. Robert Sitek, krojczy
  694. Piotr Mizerski, fotograf
  695. Bartek Rejdych, cinematographer, animator, graifk
  696. Łucja Lange, teatrolog, fotograf, redaktor naczelna magazynu internetowego o kulturze i sztuce Lost&Found Mega*Zine
  697. Tomasz Krzeszowski, fizjoterapeuta
  698. Jarosław Talacha, wydawca
  699. prof. Maja Nosowska, artysta-muzyk
  700. Damian Kurasz, muzyk
  701. Jakub Krzeszowski, PR & art manager
  702. Maciej Czarniak, foroteporter
  703. Katarzyna Raźniewska, redaktor
  704. Marcin Witek, socjolog
  705. Wojciech Stasiak, muzyk, redaktor
  706. Małgorzata Ikielewicz, rzeźbiarz
  707. Marek Sabiniak, fotoedytor
  708. Waldemar Majcher, prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Twórców Ludowych
  709. Janusz Lirski, fotografik (ZPAF), edytor stron ZPAF
  710. Darek Pradut, dziennikarz, fotograf
  711. Bartosz Nowacki, asystent
  712. Andrzej Grygiel, fotoreporter
  713. Rafał Gorzycki, muzyk jazzowy
  714. Daniel Mackiewicz, muzyk
  715. Łukasz Głowala, fotograf
  716. Maciej Grubiak, operator filmowy
  717. Konrad Marek Koczywąs, fotoreporter
  718. Paweł Chachuła, organizacja produkcji
  719. Tomasz Glazik, muzyk
  720. Artur Dusiński, fotograf
  721. Paulina Wentruba, studentka produkcji filowej i telewizyjnej
  722. Igor Brejdygant, scenarzysta, reżyser
  723. Cezary Kostrzewski, charakteryzator
  724. Krzysztof Kownas, reżyser, scenarzysta
  725. Urszula Urbaniak, reżyser
  726. Grzegorz Adach, licealista
  727. Grażyna Szarszewska, filolog, menedżer
  728. Mateusz Moskała, fotoedytor/fotograf
  729. Katarzyna Dadak-Kozicka, muzykolog, antropolog muzyki
  730. Joanna Pamuła, kostiumograf
  731. Mirosław Makowski, operator dźwięku: film, reklama
  732. Aleksander Wańkowski, rekwizytor
  733. Adam Szyszkowski, aktor, scenarzysta
  734. Piotr Lampkowski, fotograf, fotoreporter
  735. Piotr Kędzierski, fotoreporter, wykładowca
  736. Adam Gumowski, streetworker w środowisku ludzi bezdomnych
  737. Małgorzata Miszewska, fotograf/grafik
  738. Adam Kozak, fotograf
  739. Daniel Rusin, reżyser
  740. Maria Artemiuk, animator kultury
  741. Roman Kühl, grafik, webdeveloper
  742. Artur Augustyniak, dyrektor artystyczny, grafik, projektant
  743. Pawel Ksiezopolski, fotograf, reżyser
  744. Lea Buragiewicz, projektant wizualny
  745. Karol Majcher, fotograf
  746. Katarzyna Kaczmarek, dziennikarz, copywriter
  747. Bogdan Olewicz, autor
  748. Jakub Buragiewicz, dokumentalista, członek Stowarzyszenia Polskich Mediów
  749. Mateusz Macheta, operator filmowy
  750. Piotr Nalepa, grafik, inwestor
  751. Katarzyna Jędrzejczyk, scenograf
  752. Dawid Rafalski, aktor
  753. Piotr Bujnowski, projektant
  754. Halszka Kozakiewicz, PR Specialist
  755. Wacław Warchoł, student
  756. Katarzyna Sawicka, student
  757. Maksymilian Nowicki, student
  758. Justyna Gumienna, aktorka
  759. Aleksandra Bugała, student PWSFTViT, Organizacja Produkcji Filmowej i Tv
  760. Paweł Jeleniewski, kompozytor
  761. Rafał Kadzimierz, fotograf
  762. Kaja Zemła, studentka zarządzania kulturą
  763. Grzegorz Jakubowski, menedżer muzyczny, Contigo - organizacja i obsługa imprez, słuchacz Akademii Menedżerów Muzycznych
  764. Wojciech Saloni-Marczewski, architekt, scenograf
  765. Malgosia Slowinska, edytor
  766. Wojtek Mazolewski, muzyk
  767. Olga Paszkowska, aktorka
  768. Sebastian Cybulski, aktor
  769. Jerzy Grałek, aktor
  770. Aleksandra Czernecka, dziennikarka, scenarzystka, reżyserka tv
  771. Maciej Radel, aktor
  772. Tomasz Ciachorowski, aktor
  773. Tomasz Daiksler, artysta malarz, fotograf
  774. Piotr Gęsicki, fotograf
  775. Dorota Borowska, artysta malarz
  776. Konrad Raczkowski, projektant, grafik
  777. Anna Kloc, artysta malarz
  778. Paulina Biesel, animator kultury
  779. Aleksandra Siemieniuk, muzyk
  780. Sylwia Kasprowicz, grafik
  781. Aleksandra Łobodzińska, redaktor, dziennikarz, kierownik produkcji telewizyjnej i filmowej
  782. Joanna Piątkowska, charakteryzacja, fotograf
  783. Łukasz Białecki, fotograf
  784. Ewa Buss, wolny
  785. Wojciech Jan Wójcicki, kompozytor, producent muzyczny, muzykolog
  786. Małgorzata Karasiewicz, artysta muzyk -specjalność altówka
  787. Marzena Prochacka, śpiewaczka
  788. Joachim Łuczak, muzyk [Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków]
  789. Kamila Wyrzykowska, muzyk [Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków]
  790. Małgorzata Czemplik, nauczyciel-bibliotekarz
  791. Magdalena Wieczorek, bibliotekoznawca
  792. Rafał Bartlet, grafik
  793. Małgorzata Maliszewska, nauczycielka
  794. Iwona Dziuk, fotograf
  795. Maciej Nabrdalik, fotograf
  796. Marcin Kamiński, dziennikarz, fotoreporter
  797. Michał Urzykowski, tłumacz/dialogista
  798. Andrzej Kowal, operator dźwięku, montażysta, reżyser
  799. Jacek Woziński, nauczyciel
  800. Antoni Gralak, muzyk, kompozytor
  801. Dorota Pietura, nauczyciel
  802. Dominik Sadowski, fotograf
  803. Anna Leszczyńska, nauczyciel
  804. Arek Jaworski, rekwizytor
  805. Iwona Łuciuk, nauczyciel
  806. Agnieszka Kurek, bibliotekarz
  807. Ewa Petrykowska, wychowawca
  808. Łukasz Cynalewski, fotoreporter
  809. Ryszard Pikuła, prezes Fundacji Protektoria działającej w sferze ochrony dziedzictwa narodowego
  810. Monika Bagińska, charakteryzator
  811. Grzegorz Jóźwik, montażysta, operator kamery, kierownik produkcji, producent
  812. Kuba Olszewski, grafik
  813. Yola Zuchniewicz, fotograf
  814. Karolina Zielińska, fotograf
  815. Piotr Krygiel, montażysta
  816. Bartosz Jaskóła, artysta
  817. Honorata Ogórek, studentka PWSFTviT
  818. Dawid Laszuk, fizyk
  819. Łukasz Mróz, architekt systemów
  820. Sabina Bebenek, charakteryzator
  821. George Antoniv, kompozytor
  822. Kornel Kabaja, fotograf
  823. Marta Wydzgowska, pedagog, studentka PWSFTviT
  824. Przemysław Szyszka, fotograf
  825. Kacper Plawgo, montażysta
  826. Adam Ciołek, aktor
  827. Monika Szymańska-Chachuła, fotograf
  828. Teresa Chylińska, muzykolog
  829. Elżbieta Penderecka, prezes zarządu Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena, dyrektor generalny Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena
  830. Arleta Nawrocka-Wysocka, muzykolog
  831. Zbigniew Ciechan, kompozytor
  832. Michał Ciechan, dziennikarz, muzyk, kompozytor
  833. Anna Bernat, poetka, SPP
  834. Michał Klubiński, muzykolog, członek redakcji internetowego czasopisma "Muzykalia/Judaica"
  835. Mariusz Forecki, fotograf
  836. Maciej Fijałkowski, operator kamery, operator obrazu, twórca portalu społecznościowego ludzi filmu i multimediów ClooCam.com
  837. Paweł Buczyński, kompozytor
  838. Paulina Maksymowicz, tłumaczka
  839. Aleksander Lasoń, kompozytor, nauczyciel
  840. Justyna Kowalska-Lasoń, kompozytor
  841. Bartłomiej Krajewski, statysta, epizodysta amator
  842. Anna Wodzicka, animator
  843. Łukasz Król, fotograf
  844. Anita Walkowska, fotoreforterka, redaktor, animator czasu wolnego
  845. Grzegorz Wojtowicz, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Filmowców Polskich
  846. Piotr Kasjas, poeta
  847. Agata Sikora, grafik, kierownik produkcji filmów
  848. Monika Góralewska, dziennikarz
  849. Arkadiusz Ścichocki, fotograf
  850. Jacek Herok, jeszcze fotograf
  851. Andrzej Łojko, fotografik, wiceprezes ZG ZPAF, dyrektor generalny Biura Praw Autorskich ZPAF
  852. Arkadiusz Włóka, grafik
  853. Paweł Flunt, fotograf, informatyk
  854. Jakub Koźba, autor tekstów
  855. Łukasz Cyprys, muzyk
  856. Marek Bałata, wokalista jazzowy, artysta grafik
  857. Zbigniew Wielgosz, fotograf
  858. Andrzej Ozga, autor, aktor, reżyser
  859. Adam Lesisz, art. fotografik
  860. Dagmara Krajewska, tłumacz
  861. Marta Wiktorowicz, studentka PWSFTviT; manager kina
  862. Katarzyna Drozd, fotograf
  863. Agnieszka Kunicka, fotografka
  864. Patrycja Lech, plastyk, charakteryzator
  865. Joanna Sabak, dziennikarz
  866. Adam Leniec, reżyser
  867. Elżbieta Chabierska, fotograf
  868. Marta Materska-Samek, manager kultury, specjalista z zakresu cyfryzacji kin
  869. Andrzej Rutyna, fotografik
  870. Anna Zdebska, fotograf
  871. Adam Rybarczyk, artysta plastyk, architekt krajobrazu
  872. Piotr Krupiński, fotograf
  873. Stanisław Kusiak, fotograf
  874. Bożena Cerba, produkcja filmowa
  875. Andrzej Ruciński, fotograf
  876. Paulina Miziołek, studentka fotografii
  877. Andrzej Zygmuntowicz, fotograf
  878. Jacek Kleyff, wolny twórca
  879. Henryk Kuś, artysta fotografik
  880. Karina Krystosiak, fotograf, tancerka, wolny twórca
  881. Katarzyna Zajączkowska, montażystaka fimowa i tv
  882. Waldemar Sowiński, fotograf
  883. Cezary Łutowicz, artysta fotografik, projektant biżuterii
  884. Małgorzata Genca, fotoreporter
  885. Zofia Kawalec-Łuszczewska, artysta grafik, artysta fotografik
  886. Arkadiusz Ławrywianiec, fotograf
  887. Andrzej Mellin, reżyser, wykładowca
  888. Bogusław Godlewski, realizator i producent dźwięku i obrazu
  889. Urszula Święcicka, rzeźbiarz, grafik wykładowca ASP Warszawa
  890. Lili Fijałkowska, artysta plastyk
  891. Wiesław Fijałkowski, artysta plastyk
  892. Anna Sobol, artysta malarz, animator kultury
  893. Soja, artysta plastyk
  894. Dora Hara, malarz, artysta multimedialny, reprezentant World Textile Art USA
  895. Magdalena Hajnosz, artysta plastyk
  896. Mariusz Drabik, architekt krajobrazu, grafik komputerowy
  897. Jerzy Gruszczyński, kompozytor, designer, prezes Zakopiańskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków
  898. Anna Szalast, artysta rzeźbiarz
  899. Andrzej Skarzynski, artysta plastyk
  900. Jadwiga Tryzno, wydawca
  901. Elżbieta Charytoniuk, artysta plastyk
  902. prof. zw. dr hab. Jan D. Antoszkiewicz
  903. Bogdan Kowalczuk, muzyk
  904. Barbara Moderau, art. rzeźbiarz
  905. Marek Moderau, artysta rzeźbiarz
  906. Krzysztof Moderau, artysta plastyk
  907. Krystyna Urbanowicz-Dudek, artysta grafik, malarka
  908. Zbigniew Dudek, artysta rzeźbiarz
  909. Piotr Grzegorz Mądrach, artysta plastyk - konserwator dzieł sztuki
  910. Magda Soboń, artysta
  911. Anna Krawczyk-Filipiak, kostiumograf, scenograf, dyrektor artystyczny Teatru V6
  912. Ewa Bloom Kwiatkowska, artysta , scenograf, wykładowca w ASP i PWSFTviT
  913. Natalia Polakowska, projektant form przemysłowych
  914. Marta Chyła, plastyk, studentka PWSFTviT
  915. Grażyna Roman-Dobrowolska, art. rzeźbiarka
  916. Jerzy Bąk, grafik - autor systemu identyfikacji heraldyczno-weksylologicznej Wielkopolski
  917. Izabella Marlikowska, nauczycielka
  918. Alicja Łaciak, plastyk
  919. Majid Jammoul, rzeźbiarz
  920. Hanna Mrozowska, artysta malarz
  921. Katarzyna Zieleniec, art. plastyk
  922. Ewa Górska, poetka, emeryt. doradca premiera
  923. Małgorzata Krasucka, artysta plastyk
  924. Tomasz Musiał, artysta, Fundacja Kulturoholizm - wiceprezes, wykładowca w ASP
  925. Joanna Pilarz, artystka plastyk
  926. Anna Małkowska, artysta malarz
  927. Anna Boduszyńska-Bąk, artysta plastyk
  928. Kazimierz Wajda, konserwator dzieł sztuki
  929. Rajmund W.Gazda, artysta rzeźbiarz, konserwator
  930. Izabela Cieszko, scenograf
  931. Andrzej Pągowski, grafik
  932. Adam Mateusz Suchecki, ekonomista kultury, plastyk
  933. Michał Fryc, artysta sztuk wizualnych, kurator
  934. Ewa Moroz, konserwator dzieł sztuki
  935. Monika Dałek, plastyk, scenograf
  936. Ireneusz Wojaczek, rzeźbiarz
  937. Małgorzata Sołtysiak, malarka, fotograf
  938. Ewa Siemińska, artysta plastyk
  939. Anne Plaisance, malarka, założycielka "Women for Arts"
  940. Liliana Chwistek, nauczycielka plastyki
  941. Wioletta Lewandowska, artysta plastyk, animator
  942. Ewelina Karna, muzyk (skrzypaczka)
  943. Anna Kleszcz, tłumacz
  944. Artur Cieślar, pisarz, dziennikarz
  945. Piotr Sewruk, nauczyciel
  946. Małgorzata Kalicińska, pisarka
  947. Anida Kostrzewa, projektant ogrodów
  948. Jagoda Krajewska, artysta
  949. Joanna Lohn, artysta plastyk
  950. Ewa Olborska, studentka, projektant tekstyliów
  951. Barbara Knapczyk, artysta malarz
  952. Iwona Ostrowska, artysta
  953. Agnieszka Parkitna, artysta plastyk
  954. Anna Forycka, artysta plastyk, malarka, założycielka Grupy "Symfonia" - synteza sztuk
  955. Waldemar Deska, muzyk
  956. Przemysław Wachowski, malarz, wykładowca ASP w Łodzi
  957. Joanna Mrozowska, artysta malarz
  958. Maciej Cisło, literat
  959. Dorota Płoszczyńska, pisarz
  960. Włodzimierz Tylkowski, artysta plastyk
  961. Ewa Hryniewicz-Yarbrough, tłumaczka
  962. Artur Chrzanowski, nauczyciel akademicki/artysta wizualny
  963. Aleksandra Ławicka-Cuper, rzeźbiarka, artystka wizualna i kontekstualna
  964. Elżbieta Wierzbicka-Wela, artysta rzezbiarz, malarz
  965. Agata Czeremuszkin-Chrut, malarka
  966. Stanisław Janke, pisarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  967. Urszula Czarnecka, pedagog [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  968. Magdalena Krytkowska, bibliotekoznawca [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  969. Piotr Szczepański, poeta, plastyk [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  970. Maria Świtulska, poetka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  971. Dariusz Słowikowski, człowiek [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  972. Aleksander Nawrocki, poeta, wydawca [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  973. Urszula Czajkowska, ekonomista, czerpiący z kultury i sztuki [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  974. Jan Stanisław Kiczor, pisarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  975. Magdalena Pioruńska, redaktor naczelna magazynu Szuflada.net, pisarka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  976. Martyna Ślęzak-Raduchowska, pisarka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  977. Iwona Gołębiewska, rzeźbiarz, designer, montażysta video
  978. Andrzej Wołosewicz, nauczyciel [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  979. Jarosław St. Jackiewicz, pisarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  980. Marek Wawrzkiewicz, pisarz, prezes Związku Literatów Polskich [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  981. Marek Jastrząb, literat [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  982. Iwona Banach, pisarka, tłumaczka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  983. Karolina Wilczyńska, pisarka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  984. Oliwer Cedzidło, hipertekstualista, fotograf [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  985. Małgorzata Skwarek-Gałęska, poetka i bibliotekarka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  986. Jerzy Marciniak, pisarz-amator [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  987. Anna-Maria Erhardt, emeryt - odbiorca kultury [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  988. Krystyna Habrat, psycholog, pisarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  989. Janusz Termer, literat [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  990. Zygmunt Marek Piechocki, emeryt [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  991. Piotr Müldner-Nieckowski, pisarz, profesor UKSW [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  992. Gabriel Leonard Kamiński, pisarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  993. Anna Blas, animator kultury [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  994. Jadwiga Śmigiera, ekonomistka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  995. Iwona Startek, polonistka, poetka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  996. Andrzej Skupiński, autor - aktor, Sekcja Literacka Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  997. Joanna Rodowicz, artysta plastyk [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  998. Leszek Żuliński, pisarz, ZLP [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  999. Barbara Grzelak, bibliotekarka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1000. Halina Ewa Olszewska, poezja, proza, dziennikarstwo [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1001. Krystyna Zwolska, urzędniczka [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1002. Daniela Masłowska-Łuka, zawód wolny [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1003. Czesława Długoszek, nauczyciel-emeryt [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1004. Elżbieta Musiał, pisarz, dziennikarz [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1005. Eva Czaplinski, Commerital Art and Advertising [podpis złożony przez portal Pisarze.pl]
  1006. Krzysztof Przybysz, bezrobotny właściciel firmy
  1007. Leon Podsiadły, artysta rzezbiarz
  1008. Andrzej Boss, nauczyciel akademicki
  1009. Emilia Lipiec-Kuzańska, polonistka
  1010. Maciej Kędzielawski, artysta plastyk
  1011. Aleksander Bąk, twórca grafiki użytkowej
  1012. Lucyna Sawicka, artysta plastyk, projektant wnętrz, malarka na jedwabiu
  1013. Piotr Giłko, fotograf
  1014. Zuzanna Pawlicka, asystentka produkcji
  1015. Olgierd Rutkowski, artysta sztuk wizualnych
  1016. Jan Kuraciński, artysta rzeźbiarz
  1017. Leszek Starzyński, montażysta filmowy
  1018. Anna Jarecka, scenarzystka
AddThis Social Bookmark Button