Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Newslettery PISF - Pierwsze Ujęcie [Nr 113/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

[Nr 113/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

Witajcie,

 

jak zwykle wysyłamy Wam sporo newsów o naborach. Na co warto zwrócić uwagę? Z pewnością na upływający dzisiaj deadline zgłoszeń na Plenery Film Spring Open i Cent East oraz rozpoczęcie naboru na festiwal w Rotterdamie. Do 11 września możecie również zgłaszać się na darmowe warsztaty scenopisarskie w Warszawskiej Szkole Filmowej, które dotyczą projektów serialowych. W dniach 1-2 października w Warszawie odbędzie się 3. Światowa Konferencja Scenarzystów, której gośćmi specjalnymi będą Andrew Davies ("House of Cards") i Hagai Levi ("In Treatment").

 

Do 17 września na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możecie przesyłać uwagi merytoryczne dotyczące propozycji nowych limitów kosztów technicznych i technologicznych produkcji filmowej w kosztorysie produkcji filmu fabularnego, który stanie się załącznikiem do wniosków o dofinansowanie w ramach Programów Operacyjnych PISF.

 

Od dzisiaj na ekranach kin „Małe stłuczki" i z tej okazji przypominamy naszą relację z planu. Debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba zbiera bardzo dobre recenzje i prawdopodobnie stanie się ulubionym debiutem dziennikarzy w tym roku.

 

Poza tym młode kino w programach festiwali w San Sebastian, Londynie czy Busan.

 

Piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do usłyszenia w przyszłym tygodniu!

 

Czytaj więcej...

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!