Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Newslettery PISF - Pierwsze Ujęcie [Nr 120/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

[Nr 120/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

Witajcie,

w tym tygodniu dotarła do nas wspaniała wiadomość - filmy „Joanna" Anety Kopacz i „Nasza klątwa" Tomasza Śliwińskiego znalazły się wśród 8 tytułów, które będą się ubiegać o nominację do Oscara w kategorii: krótkometrażowy film dokumentalny. Nominacje do Oscarów zostaną ogłoszone 15 stycznia 2015 roku. Trzymamy kciuki!

 


W dalszym ciągu zachęcamy Was do uczestniczenia w szkoleniu "Jak wypełnić i rozliczyć wniosek zgodnie z PO PISF 2015?", które odbędzie się w dniach 3-4 listopada w Serocku, pod Warszawą.

 

 

 

Wczoraj w kinie Kultura odbyły się kolejne pokazy filmów zrealizowanych przez Studio Munka. Przeczytajcie naszą relację z tego wydarzenia.

 


Poza tym sporo newsów o naborach - zwróćcie szczególną uwagę na końcówkę naboru do Studia Munka, European Script Meeting i Hot Docs 2015.

 


Z ciekawostek filmowych warto wiedzieć, że część zdjęć do najnowszego filmu Stevena Spielberga będzie realizowana we Wrocławiu.

 


Piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do usłyszenia w przyszłym tygodniu.

 

Czytaj więcej...

 

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!