Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Newslettery PISF - Pierwsze Ujęcie [Nr 121/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

[Nr 121/2014] Newsletter PISF - Pierwsze Ujęcie

Witajcie,
dziś mamy dla Was przede wszystkim relację z jednego z warsztatów Frontem do widza, który dotyczył strategii marketingowych. Jeżeli nie wiecie, czym jest "podróż konsumenta", dlaczego producenci i reżyserzy powinni interesować się marketingiem lub dlaczego nie każdy film wymaga działań w mediach społecznościowych, warto ten tekst przeczytać.

Ciąg dalszy dobrych wieści dotyczących filmu Tomasza Śliwińskiego. „Nasza klątwa" została nominowana do najbardziej prestiżowej nagrody dla filmów dokumentalnych, przyznawanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Dokumentalistów.

 

Dziś ostatni dzień głosowania na Nagrodę Publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. Jednym z sześciu kandydatów jest „Ida" Pawła Pawlikowskiego. Wśród głosujących zostanie rozlosowany zwycięzca wycieczki na galę rozdania nagród, która odbędzie się 13 grudnia 2014 w Rydze.

Poza tym dużo newsów o ciekawych naborach - rozpoczęły się zgłoszenia na program EKRAN oraz na konkurs im. Krzysztofa Mętraka. Upływa termin aplikowania o granty w ramach funduszy TFI oraz do Studia Munka na programy "Młoda Animacja" i "Pierwszy Dokument".

 

Piszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do usłyszenia w przyszłym tygodniu.

 

Czytaj więcej...

 

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!