Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Patronaty Patronaty archiwalne Off Plus Camera 2013

Patronaty archiwalne

Off Plus Camera 2013

12 kwietnia 2013 r. rozpoczyna się międzynarodowy festiwal filmowy Off Plus Camera 2013. Zapraszamy do udziału w festiwalu, ale przede wszystkim w części poświęconej branży - INDUSTRY. Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych jest  partnerem branżowym imprezy.

Off Plus Camera to festiwal poświęcony miłośnikom kina niezależnego z całego świata i jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych promocji kina. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy przygotowali szeroką ofertę spotkań i warsztatów branżowych.

W dniach 15-19.04.2013 odbędą się warsztaty i spotkania z profesjonalistami, przedstawicielami branży filmowej, faktycznie stojącymi za sukcesem danej produkcji.

Wciąż zmieniające się potrzeby rynku filmowego wymuszają na jego twórcach dostosowanie się do  nowych trendów. Jak zatem sprostać wymaganiom stawianym przez branżę? Swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie podzielą się zaproszeni eksperci. Przedstawione przez nich prezentacje jak i case studies pokażą, że pomysł i chęci nie wystarczą, aby zaistnieć w branży, że liczy się również podejście biznesowe, a w jaki sposób to zrobić – eksperci pokażą podczas warsztatów.

Organizatorzy zapraszają na serię 12 spotkań z uznanymi reprezentantami branży filmowej, tematy warsztatów związane będą z:

- finansowaniem Projektów niezależnych
- koprodukcjami – szansami i zagrożeniami jakie stoją za takimi formami produkcji filmowej
- Regionalne Fundusze Filmowe – w jaki sposób można z nich skorzystać – case studies z różnych krajów
- strategie Promocji i sprzedaży kina niezależnego

Wszystkie warsztaty odbywają się w strefie Off Camera Pro Industry - Hotel RdissonBlu, ul. Straszewskiego 17, Kraków, chyba, że wskazano inaczej. Wstęp dla posiadaczy akredytacji INDUSTRY po wcześniejszym zgłoszeniu udziału przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Osoby nie posiadające akredytacji mogą zakupić bilet wstępu na pojedynczy warsztat w cenie 25 zł. Wszystkie spotkania prowadzone są w języku angielskim, chyba, że w programie wskazano inaczej.

***

Warsztaty dla profesjonalistów w ramach Off Camera Pro Industry, które odbędą się 19 kwietnia 2013 r. to:

Motion Capture w produkcji filmowej

Specjaliści motion capture Alvernia Studios – Tomasz Kowalczyk i Tomasz Wilewski – poprowadzą warsztaty na temat możliwości zastosowania tej technologii w produkcji filmowej. Uczestnicy będą mieli także możliwość zwiedzenia wytwórni, w której dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu takie obrazy są realizowane.
Miejsce: Alvernia Studios

Nowe warsztaty FilmPRO!

Kolejną propozycją na ten dzień są warsztaty prowadzone między innymi przez Michała J. Zabłockiego i Krzysztofa Czyżewskiego. Omawiane zagadnienia będą skupiać się wokół polskiego rynku dystrybucyjnego i jego specyfiki. Warsztaty odbędą się w godzinach 11.00 - 12.30 oraz 13.00 – 14.30.
Zachęcamy do rejestracji w zakładce BRANŻA na stronie festiwalowej.

Informacje na temat warsztatów i spotkań odbywających się w pozostałych dniach festiwalu można znaleźć na stronie www.offpluscamera.pl

Wstęp dla posiadaczy akredytacji INDUSTRY po wcześniejszym zgłoszeniu udziału na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona: www.offpluscamera.com

 

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!