Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Patronaty Patronaty archiwalne Visegrad Animation Forum 2016

Patronaty archiwalne

Visegrad Animation Forum 2016

Visegrad Animation Forum - The Leading Pitching Event for Animated Film in Central & Eastern Europe będzie odbywał się w Trzeboniu (Czechy) w dniach 3-5 maja 2016 r. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje serwis Audiowizualni.pl.

Visegrad Animation Forum

VAF to największe spotkanie twórców, producentów i dystrybutorów animacji z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. VAF jest platformą współpracy pomiędzy producentami animacji dającą możliwość prezentacji najlepszych projektów i znalezienia partnerów do ich produkcji. Zarówno w dziedzinie animowanych filmów krótkometrażowych , jak i seriali telewizyjnych, VAF daje okazję do spotkań z autorami, producentami, nadawcami, dystrybutorami z Europy Środkowej i Wschodniej i ekspertami zarówno z tej części kontynentu, jak i z Francji, Niemiec czy z Wielkiej Brytanii.

VAF został stworzony przez Association of Czech Animation Film (ASAF), który reprezentuje czeskich producentów i ich studia. Tegoroczna edycja została zorganizowana we współpracy ze stowarzyszeniami z Polski (Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji), Słowacji (APAF), Słowenii (DSAF) i węgierskiego Uniwersytetu Moholy-Nagy University of Art and Design.

Strona: www.visegradanimation.com

AddThis Social Bookmark Button
 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!