Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Producenci zrzeszeni w KIPA No Sugar Films

No Sugar Films

No Sugar FilmsNo Sugar Films Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa
tel. kom. +48 603 486 287
fax: brak danych
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
strona: www.nosugarfilms.com 

No Sugar Films jest młodą firmą produkcyjną koncentrującą się na serwisie produkcyjnym w Polsce oraz produkcji rodzimych projektów.  Doświadczeni i wyszkoleni dla współpracy międzynarodowej Line Producer’s z wysokimi standardami pracy i rozumieniem różnic kulturowych gotowi są do obsłużenia każdej produkcji w kompleksowy sposób. Firma ma też ambicję współpracować kreatywnie z polskimi i europejskimi utalentowanymi twórcami, których celem jest twórcze, kolektywne produkowanie filmów artystycznych, festiwalowych, ważnych. Przez każdy projekt No Sugar Films chce opowiadać inspirujące historie, wzruszać, łączyć, budzić emocje i refleksje. Twórcy firmy są przekonani, że połączenie kultur, poglądów oraz doświadczeń dodaje wartości do każdego projektu, dlatego głównym celem No Sugar Films są artystyczne koprodukcje dla międzynarodowych odbiorców.

No Sugar Films - kadr z planu

Firma została założona w lipcu 2012 roku, jako spółka z o.o., a jej prezesem jest Marta Habior. Od tego czasu wyprodukowała m.in. 30-minutowy film fabularny pt. „Warszawa" w koprodukcji z norweskim producentem – Aurora Film, film dokumentalno-fabularyzowany „Accidental Rockstar“ (produkcja Wykonawcza na terenie Polski). Jako producent wykonawczy odpowiada za zdjęcia do filmu fabularnego z elementami animacji pt. "Sól" (Mediaoperatorene, Norwegia), realizowane w Kopalni Soli w Wieliczce. Rozwija również dwa projekty filmów fabularnych: "Krokodyl" Aleksandry Niemczyk oraz "Hycel" Darii Woszek.

No Sugar Films - kadr z planu

© KIPA 2014

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!